Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież złotej biżuterii w jednym z salonów jubilerskich w Bochni

Bocheńscy Policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy byli poszukiwani od początku lutego bieżącego roku za kradzież złotych kolczyków z jednego z salonów jubilerskich w Bochni. Policjanci dysponowali jedynie zdjęciami z monitoringu, na których uchwycone zostały sylwetki sprawców.  W najbliższym czasie sprawa trafi do sądu w Bochni, który za przestępstwo kradzieży może osądzić karę pozbawiania wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Kradzież złotych kolczyków o wartości 1300 złotych miała miejsce 7 lutego 2017 roku w jednym
z salonów jubilerskich na terenie Bochni. Wtedy sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia, a właściciel salonu zgłosił kradzież na policję. Policjanci dysponowali nagraniem z monitoringu, na którym kamery uchwyciły sylwetki osób podejrzanych – informuje rzecznik KPP w Bochni.

28 lutego, patrol dzielnicowych rozpoznał mężczyznę i kobietę w trakcie patrolu miasta. Do zatrzymania doszło na ulicy Trudnej w Bochni. 25-letni mieszkaniec Krakowa i 29-letnia mieszkanka Kłaja trafili na komendę w Bochni, gdzie zostali przesłuchani i postawiono im zarzut kradzieży.

Sprawa wkrótce znajdzie swój finał w sądzie, który zdecyduje o przyszłości podejrzanych. Za przestępstwo kradzieży, kodeks karny przewiduje karę pozbawiania wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Inf. pras. KPP w Bochni

Artykuł Bochnia: Ukradli kolczyki z salonu jubilerskiego o wartości 1300 zł pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2017/03/sprawcy-1024x896.jpghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2017/03/sprawcy-150x150.jpgppPowiat BocheńskiPolicjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież złotej biżuterii w jednym z salonów jubilerskich w Bochni Bocheńscy Policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy byli poszukiwani od początku lutego bieżącego roku za kradzież złotych kolczyków z jednego z salonów jubilerskich w Bochni. Policjanci dysponowali jedynie zdjęciami z monitoringu, na których uchwycone...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !