Powiat Bocheński informuje:
#uczsięwpowieciebocheńskim

Ekonomistki z Zespół Szkół nr 3 w Bochni-Ekonomik najlepsze w Małopolsce 👑👑👑

W Krakowie odbył się II etap XXII Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z Małopolski, w którym, z sukcesami, brała udział reprezentacja Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni.

Zwyciężczynią konkursu została reprezentantka Zespołu Szkół Nr 3, Sylwia Biel, a za swój sukces otrzymała nagrodę pieniężną oraz voucher na bezpłatny pierwszy rok studiów, ufundowany przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie, IV miejsce w finale wywalczyła Gabriela Sowa, a VII Emilia Szelegieniec.
Gratulujemy👏👏👏
Czytaj więcej ➡https://bit.ly/2E5iURm

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł #uczsięwpowieciebocheńskim

Ekonomistki z Zespół Szkół nr 3 w Bochni-Ekonomik n… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/02/1f451-1.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/02/1f451-1.pngppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje:#uczsięwpowieciebocheńskim Ekonomistki z Zespół Szkół nr 3 w Bochni-Ekonomik najlepsze w Małopolsce W Krakowie odbył się II etap XXII Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z Małopolski, w którym, z sukcesami, brała udział reprezentacja Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni. Zwyciężczynią...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !