Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Wiśniczu.
W Gminie Nowy Wiśnicz rozpoczął się okres walnych zebrań członków OSP. 10 lutego 2019 r. zebranie miało miejsce w naszej jednostce. Podsumowaliśmy działania w minionym roku. Do najważniejszych zadań, strażaków ochotników jest niesienie pomocy w różnego rodzaju zagrożeniach. Do takich zdarzeń wyjeżdżaliśmy 22 razy, w tym do 3 pożarów. Duże znaczenie ma również zabezpieczanie przez druhów działań kulturalnych, rekreacyjnych, udział w wielu wydarzeniach patriotycznych, religijnych oraz społecznych, w tym również naszej orkiestry dętej.

Źródło: OSP Stary Wiśnicz/Facebook

Artykuł W Gminie Nowy Wiśnicz rozpoczął się okres walnych zebrań członków OSP. 10 lutego… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Starym Wiśniczu. W Gminie Nowy Wiśnicz rozpoczął się okres walnych zebrań członków OSP. 10 lutego 2019 r. zebranie miało miejsce w naszej jednostce. Podsumowaliśmy działania w minionym roku. Do najważniejszych zadań, strażaków ochotników jest niesienie pomocy w różnego rodzaju zagrożeniach. Do takich zdarzeń wyjeżdżaliśmy 22 razy,...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !