Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.
11 marca 2019 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Zator odbyła się konferencja prasowa dotycząca rozpoczętej budowy nowego Komisariatu Policji w Zatorze.
Budowa nowego obiektu Policji na terenie Zatora ma na celu poprawę warunków obsługi obywateli, podniesienie standardu pracy policjantów i pracowników Policji oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Miasta i Gminy Zator, Gminy Przeciszów, a także turystów przyjeżdżających do stolicy Doliny Karpia i znajdujących się tam parków rozrywki.🏗👮‍♂️💵

Realizacja inwestycji rozpoczęła się już w marcu 2017 od podpisania aktu notarialnego dotyczącego przekazania Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przez Urząd Miasta i Gminy Zator 26 arowej działki przy ulicy Juliusza Słowackiego.

http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/zator-w-powiecie-oswiecimskim-trwa-budowa-nowoczesnego-komisariatu-policji

Źródło: KWP w Krakowie/ Facebook

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/03/1f3d7.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/03/1f3d7.pngppPowiat TarnowskiKomenda Wojewódzka Policji w Krakowie. 11 marca 2019 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Zator odbyła się konferencja prasowa dotycząca rozpoczętej budowy nowego Komisariatu Policji w Zatorze. Budowa nowego obiektu Policji na terenie Zatora ma na celu poprawę warunków obsługi obywateli, podniesienie standardu pracy policjantów i pracowników Policji oraz...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !