Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.
12 marca 2019 r. funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą na terenie Gminy Bochnia zatrzymali trzy osoby podejrzewane o wytwarzanie wyrobów tytoniowych w celu późniejszej odsprzedaży. Jak ustalono osoby te nabywały pochodzący z nielegalnych źródeł susz tytoniowy, który nie był opodatkowany akcyzą. Następnie rozdrabniały ten susz do postaci tytoniu przy wykorzystaniu posiadanego przez siebie urządzenia służącego do jego mielenia. Sprawcy zostali zatrzymani w trakcie pracy – obierali susz z łodyg.
czytaj więcej:http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/bochnia-zatrzymani-w-takcie-nielegalnej-produkcji-papierosow

Źródło: KWP w Krakowie/ Facebook

ppPowiat TarnowskiKomenda Wojewódzka Policji w Krakowie. 12 marca 2019 r. funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą na terenie Gminy Bochnia zatrzymali trzy osoby podejrzewane o wytwarzanie wyrobów tytoniowych w celu późniejszej odsprzedaży. Jak ustalono osoby te nabywały pochodzący z nielegalnych źródeł susz tytoniowy, który nie był opodatkowany akcyzą. Następnie rozdrabniały...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !