Powiat Bocheński informuje:
Dzisiejszej nocy również powieje…

‼Dzisiaj również w wielu województwach może silnie wiać. Najsilniejszy #wiatr spodziewany jest wieczorem i w nocy na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Śląsku, Podkarpaciu, w Małopolsce oraz na Ziemi Świętokrzyskiej (ostrzeżenia #IMGW 2. stopnia). Uważajcie! ‼ #pogoda #wiosna

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Dzisiejszej nocy również powieje…‼️Dzisiaj również w wielu województwach może … pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/03/203c.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/03/203c.pngppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Dzisiejszej nocy również powieje… Dzisiaj również w wielu województwach może silnie wiać. Najsilniejszy #wiatr spodziewany jest wieczorem i w nocy na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Śląsku, Podkarpaciu, w Małopolsce oraz na Ziemi Świętokrzyskiej (ostrzeżenia #IMGW 2. stopnia). Uważajcie! #pogoda #wiosna Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook Artykuł Dzisiejszej nocy...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !