Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.
Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali kielczanina poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania.

13 marca 2019 roku około godz. 1 w nocy funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPP w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali do kontroli drogowej w Dąbrowie Tarnowskiej kierującego pojazdem Renault Clio. W trakcie wykonywanych czynności przez mundurowych okazało się, że to mieszkaniec Kielc, który jest poszukiwany od 18 grudnia 2018 roku Europejskim Nakazem Aresztowania
za przestępstwo jakiego dopuścił się na terenie Austrii.
39-latek został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Następnie został doprowadzony na przesłuchanie do Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.
14 marca Sąd Okręgowy w Tarnowie zastosował wobec 39-latka tymczasowy (siedmiodniowy) areszt na czas przygotowania ekstradycji.

Źródło: KWP w Krakowie/ Facebook

ppPowiat TarnowskiKomenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali kielczanina poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 13 marca 2019 roku około godz. 1 w nocy funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPP w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali do kontroli drogowej w Dąbrowie Tarnowskiej kierującego pojazdem Renault Clio. W trakcie wykonywanych czynności przez mundurowych...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !