Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.
Pamiętacie o Ogólnopolskim Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” ?👮‍♂️🎬

Do zakończenia eliminacji pozostało jedynie 8 dni.

Organizatorem festiwalu jest Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP.
Jego celem jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach i misji policji.

W konkursie udział wziąć może każdy policjant, pracownik Policji, członek rodziny policjantów i pracowników Policji, uczniowie klas mundurowych, członkowie stowarzyszeń związanych z Policją, kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji, kółka zainteresowań, których członkami są: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszej pracy z kategorii konkursowej: scenicznej, literackiej, audiowizualnej, lub plastycznej.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Tam znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące festiwalu !

http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/nowy-termin-nadsylania-zgloszen-do-konkursu-ogolnopolskiego-festiwalu-form-teatralnych

Powodzenia ! 😁👍

Źródło: KWP w Krakowie/ Facebook

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/04/1f46e-200d-2642-fe0f.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/04/1f46e-200d-2642-fe0f.pngppPowiat TarnowskiKomenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Pamiętacie o Ogólnopolskim Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” ? Do zakończenia eliminacji pozostało jedynie 8 dni. Organizatorem festiwalu jest Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP. Jego celem jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach i...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !