Powiat Bocheński informuje:
#uczsięwpowieciebocheńskim
W 1 LO Bochnia odbył się finał XVII Konkursu o Tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego pod Patronatem Starosty Bocheńskiego Adam Korta oraz Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wzięło w nim udział 37 uczniów z czterech szkół średnich, z Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni, Zespół Szkół nr 3 w Bochni-Ekonomik, II Liceum Ogólnokształcące w Bochni oraz 1 LO Bochnia
Nagrody zwycięzcom wręczył Ryszard Drożdżak
Czytaj więcej ➡https://bit.ly/2Z9XFWZ

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł #uczsięwpowieciebocheńskim
W 1 LO Bochnia odbył się finał XVII Konkursu o Tytuł…
pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/04/27a1-2.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/04/27a1-2.pngppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje:#uczsięwpowieciebocheńskim W 1 LO Bochnia odbył się finał XVII Konkursu o Tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego pod Patronatem Starosty Bocheńskiego Adam Korta oraz Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wzięło w nim udział 37 uczniów z czterech szkół średnich, z Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !