Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Wiśniczu.
W czwartek 11 o godz 20 : 38 kwietnia zostaliśmy wezwani przez syrenę alarmową do pożaru budynku gospodarczego w Zawadzie Gmina Bochnia. Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami tj. GCBA Steyer oraz GBA Man. Na miejsce pożaru dotarli także druhowie z OSP Królówka, OSP Sobolów, OSP Pogwizdów oraz 2 zastępy z JRG KP PSP Bochnia. Na miejscu prowadzono działania gaśnicze;natarcie na palący się obiekt oraz obrona 3 budynków mieszkalnych. Całkowitemu spaleniu uległ budynek gospodarczy, zniszczone także zostały elewacje budynków mieszkalnych na wskutek promieniowania cieplnego.

Źródło: OSP Nowy Wiśnicz/Facebook

Artykuł W czwartek 11 o godz 20 : 38 kwietnia zostaliśmy wezwani przez syrenę alarmową … pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Nowym Wiśniczu. W czwartek 11 o godz 20 : 38 kwietnia zostaliśmy wezwani przez syrenę alarmową do pożaru budynku gospodarczego w Zawadzie Gmina Bochnia. Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami tj. GCBA Steyer oraz GBA Man. Na miejsce pożaru dotarli także druhowie z...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !