Gminie Nowy Wiśnicz została przyznana z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Ochrona zabytków Małopolski 2019” dotacja celowa w wysokości 27 300 zł na prace konserwatorsko-restauratorskie przy schodach i tarasie zewnętrznym zabytkowego Ratusza.

Zakres prac jaki zostanie wykonany w najbliższym czasie obejmuje oczyszczanie, mycie, uzupełnieie ubytków w spoinach i kamieniu, impregnację hydrofobową ścian z kamienia, stopni schodowych, spocznika, tarasu i balustrady. Całość zadania zamyka się kwotą 70 505,58 zł. Przewidywany termin zakończenia prac to sierpień br.

My Gallery (1/1)

 

 

Inf. pras. UM NW

قالب وردپرس

Artykuł Dotacja na prace konserwatorskie przy wiśnickim ratuszu pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0079.jpghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/05/dsc_0079-150x100.jpgppPowiat BocheńskiGminie Nowy Wiśnicz została przyznana z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Ochrona zabytków Małopolski 2019” dotacja celowa w wysokości 27 300 zł na prace konserwatorsko-restauratorskie przy schodach i tarasie zewnętrznym zabytkowego Ratusza. Zakres prac jaki zostanie wykonany w najbliższym czasie obejmuje oczyszczanie, mycie, uzupełnieie ubytków w spoinach i kamieniu,...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !