Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Wiśniczu.
Dzisiaj odbyła się ostatnia próba przed Wiśnicką Paradą Orkiestr Dętych, w której udział bierze nasza Strażacka Orkiestra Dęta. Ćwiczyli grę w przemarszu oraz utwory na koncert konkursowy. Serdecznie wszystkich zapraszamy w najbliższą niedzielę, będziecie mogli ich posłuchać i dopingować w Nowym Wiśniczu. Impreza rozpoczyna się o godz. 15.oo. Muzykom życzymy powodzenia 👍

Źródło: OSP Stary Wiśnicz/Facebook

Artykuł Dzisiaj odbyła się ostatnia próba przed Wiśnicką Paradą Orkiestr Dętych, w które… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/05/1f44d-5.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/05/1f44d-5.pngppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Starym Wiśniczu. Dzisiaj odbyła się ostatnia próba przed Wiśnicką Paradą Orkiestr Dętych, w której udział bierze nasza Strażacka Orkiestra Dęta. Ćwiczyli grę w przemarszu oraz utwory na koncert konkursowy. Serdecznie wszystkich zapraszamy w najbliższą niedzielę, będziecie mogli ich posłuchać i dopingować w Nowym Wiśniczu. Impreza...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !