Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz informuje:
Gminie Nowy Wiśnicz została przyznana z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Ochrona zabytków Małopolski 2019” dotacja celowa w wysokości 27 300 zł na prace konserwatorsko-restauratorskie przy schodach i tarasie zewnętrznym zabytkowego Ratusza.
Zakres prac jaki zostanie wykonany w najbliższym czasie obejmuje oczyszczanie, mycie, uzupełnienie ubytków w spoinach i kamieniu, impregnację hydrofobową ścian z kamienia, stopni schodowych, spocznika, tarasu i balustrady. Całość zadania zamyka się kwotą 70 505,58 zł. Przewidywany termin zakończenia prac to sierpień br.

Artykuł Gminie Nowy Wiśnicz została przyznana z budżetu Województwa Małopolskiego w rama… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiMiasto i Gmina Nowy Wiśnicz informuje: Gminie Nowy Wiśnicz została przyznana z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Ochrona zabytków Małopolski 2019” dotacja celowa w wysokości 27 300 zł na prace konserwatorsko-restauratorskie przy schodach i tarasie zewnętrznym zabytkowego Ratusza. Zakres prac jaki zostanie wykonany w najbliższym czasie obejmuje oczyszczanie, mycie, uzupełnienie...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !