Powiat Bocheński informuje:
Paulina Czachor-Kukułka jest kolejną bohaterką naszego cyklu realizowanego wspólnie ze stowarzyszeniem
Małopolanki tworzą Być Kobietą z Pasją. Kobieta z pasją, charyzmą i determinacją do realizacji celów.

Paulina to mama, choreograf, tancerka, nauczycielka. Jeszcze kilka lat temu to taniec postawiłaby na pierwszym miejscu. Na sali treningowej spędzała kilka godzin dziennie. – Czasem brakuje mi tego, ale teraz jestem już na innym etapie życia – mówi. Realizuje się jako mama 5-letniego Bolesława. Jest też nauczycielką w szkole podstawowej w Kamionnej.

Wielokrotnie nagradzana, jednak jak sama mówi najważniejsze są wspomnienia dlatego lubi robić zdjęcia, aby móc wracać do tych chwil. – Puchary? Mało istotne rzeczy, stoją i się kurzą – mówi Paulina.

Prowadzi dwie formacje, które biorą udział w mistrzostwach, ale w tańcu nie liczą się dla niej tylko trofea. Przyznaje, że nie lubi konkurować. Wynika to z faktu, że sama tańczyła „turniejowo” i wie, że czasem jest pierwsze miejsce, a czasem z różnych powodów go nie ma. Mówi, że zawody to duza promocja dla młodych ludzi, jednak co ważne, wracają z nich nie tylko z pucharami, ale i dużą ilością zdjęć, filmików i wspomnień, które niejednokrotnie są cenniejsze aniżeli zwycięstwo. Paulina Czachor-Kukułka przyznaje, że dla niej ważniejszy jest przekaz, kontakt z publicznością, emocje, jakie towarzyszą na scenie.

Akcja odbywa się w ramach 20-lecia powiatu bocheńskiego. Wydarzenie objęli patronatem: Adam Korta– starosta powiatu bocheńskiego, a sylwetki kobiet są publikowane na portalu Portalu Bochnia Brzesko z bliska

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Paulina Czachor-Kukułka jest kolejną bohaterką naszego cyklu realizowanego wspól… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Paulina Czachor-Kukułka jest kolejną bohaterką naszego cyklu realizowanego wspólnie ze stowarzyszeniem Małopolanki tworzą Być Kobietą z Pasją. Kobieta z pasją, charyzmą i determinacją do realizacji celów. Paulina to mama, choreograf, tancerka, nauczycielka. Jeszcze kilka lat temu to taniec postawiłaby na pierwszym miejscu. Na sali treningowej spędzała kilka godzin...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !