Powiat Bocheński informuje:
Śpieszymy donieść 😉 że młodzież z SOSW od wczoraj reprezentuje Powiat Bocheński na XXVI Lubskim Festiwalu Artystycznym 🎤🎼🎹🎷🎸🎻🥁🎤

Festiwal ten jest przeglądem twórczości artystycznej uczniów placówek szkolnictwa specjalnego. Od 26 lat przyjeżdżają do Lubska roztańczone i rozśpiewane grupy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie m.in. z Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry, Strzelec Krajeńskich, Międzyrzecza, a w tym roku również i z Bochni.
Tematem przewodnim Festiwalu jest – Pomóżmy przyrodzie – ekologia jest w modzie!
Młodzieży towarzyszą wicedyrektor Jerzy Turek oraz nauczyciel i pomysłodawca zespołu Wojciech Zwierniak
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację !!!!

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Śpieszymy donieść 😉 że młodzież z SOSW od wczoraj reprezentuje Powiat Bocheńsk… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/05/1f3a4.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/05/1f3a4.pngppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Śpieszymy donieść 😉 że młodzież z SOSW od wczoraj reprezentuje Powiat Bocheński na XXVI Lubskim Festiwalu Artystycznym Festiwal ten jest przeglądem twórczości artystycznej uczniów placówek szkolnictwa specjalnego. Od 26 lat przyjeżdżają do Lubska roztańczone i rozśpiewane grupy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie m.in. z Gorzowa Wlkp., Zielonej...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !