Gmina Rzezawa.
Trwa budowa wodociągów na terenie gminy Rzezawa

Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej podpisał umowę na budowę kolektora sieci wodociągowej w miejscowościach Borek – Dębina oraz w Krzeczowie. Niebawem wykonana zostanie także dokumentacja projektowa na budowę wodociągu przy ulicy Dworcowej w Rzezawie.

Sieć wodociągowa w Borku – Dębinie powstanie w pobliżu drogi powiatowej. Inwestycja będzie kosztować ponad 121 tys. zł.

Wodociąg w Krzeczowie (etap I) również będzie w znacznej części prowadzony równolegle do drogi powiatowej. Na zadanie to Gmina Rzezawa przeznaczy ponad 50 tys. zł. Powyższe inwestycje mają zostać zrealizowane do końca października bieżącego roku.

Do 29 listopada tego roku ma zostać natomiast wykonana dokumentacja projektowa na budowę sieci wodociągowej przy ulicy Dworcowej w Rzezawie (od działki 1425/1 do działki 1421/1). Zadanie to obejmuje m.in. wykonanie mapy do celów projektowych, opracowanie projektu budowlanego, uzyskanie zgód na wejście w teren i opracowanie kosztorysu inwestorskiego.

Artykuł Trwa budowa wodociągów na terenie gminy Rzezawa

Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Pale… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiGmina Rzezawa. Trwa budowa wodociągów na terenie gminy Rzezawa Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej podpisał umowę na budowę kolektora sieci wodociągowej w miejscowościach Borek – Dębina oraz w Krzeczowie. Niebawem wykonana zostanie także dokumentacja projektowa na budowę wodociągu przy ulicy Dworcowej w Rzezawie. Sieć wodociągowa w Borku – Dębinie powstanie w pobliżu...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !