🧯🚒 Lipnica Murowana, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana i Żegocina – to kolejne gminy tym razem z powiatu bocheńskiego, które otrzymały wsparcie finansowe zarządu województwa na wykonanie prac renowacyjnych i budowlanych w remizach Ochotniczych Straży Pożarnych. 🚒 Łączna kwota dotacji, jaka została przeznaczona dla powiatu to niemal 200 tys. zł. 👩‍🚒👨‍🚒

Małopolska
Marta Malec-Lech
Powiat bocheński
OSP Lipnica Górna
Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcianie
OSP KSRG Rzezawa
OSP KSRG Żegocina
Ochotnicza Straż Pożarna w Królówce

Artykuł 🧯 Lipnica Murowana, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana i Żegocina – to kolejne gmi… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f9ef.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f9ef.pngppPowiat BocheńskiLipnica Murowana, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana i Żegocina – to kolejne gminy tym razem z powiatu bocheńskiego, które otrzymały wsparcie finansowe zarządu województwa na wykonanie prac renowacyjnych i budowlanych w remizach Ochotniczych Straży Pożarnych. Łączna kwota dotacji, jaka została przeznaczona dla powiatu to niemal 200 tys. zł....Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !