Powiat Bocheński informuje:
Dwa nowoczesne stanowiska do resuscytacji noworodków trafiły do bocheńskiego szpitala. To kolejny prezent od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– To bardzo dobrej jakości, specjalistyczny sprzęt, który służy do wentylowania i monitorowania najmłodszych pacjentów już od pierwszej minuty ich życia. Na pewno bardzo się nam przydadzą – mówi dr n. med. Joanna Hurkała, ordynator oddziału noworodków Szpitala Powiatowego w Bochni.

To kolejny prezent WOŚP. Ostatnio oddział dziecięcy szpitala został wyposażony w 20 estetycznych foteli dla rodziców czuwających przy swoich pociechach.

WOŚP systematycznie doposaża szpital w Bochni.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Dwa nowoczesne stanowiska do resuscytacji noworodków trafiły do bocheńskiego szp… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Dwa nowoczesne stanowiska do resuscytacji noworodków trafiły do bocheńskiego szpitala. To kolejny prezent od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – To bardzo dobrej jakości, specjalistyczny sprzęt, który służy do wentylowania i monitorowania najmłodszych pacjentów już od pierwszej minuty ich życia. Na pewno bardzo się nam przydadzą – mówi...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !