Bocheński Klub Sportowy.
JUNIORZY MŁODSI Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM.

W zaległym spotkaniu I Ligi Juniorów Młodszych, zespół Marcina Leśniaka pokonał na wyjeździe Ciężkowice 6-0.
Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, a koncert bramek rozpoczął Jan Mazur. Wkrótce swoje trafienia dodali Piotr Walewski, Jakub Kleszcz i Tomek Olchawa i niewiadomą były tylko rozmiary zwycięstwa Bocheńskiego. Po przerwie wynik spotkania ustalił dwoma trafieniami Walewski i spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem BKSu.

Przed ostatnią kolejką ligi Bocheński zajmuje 3 pozycję w tabeli. Ostatnie spotkanie rozegra z zespołem Rylovią.

Ciężkowice – BKS 0 – 6 (0 -4)
Piotr Walewski (24′, 61′, 70′), Tomasz Olchawa (35′), Jakub Kleszcz (32′), Jan Mazur (15′)

BKS: Wojciech Stefaniak – Kacper Drożdż, Mateusz Cieśla, Jan Mazur (46′ Hubert Kwarta), Kamil Lekki – Tomasz Olchawa, Klaudiusz Pach, Antoni Musiał, Jakub Kleszcz – Damian Cabała, Piotr Walewski

Źródło: BKS/Facebook

Artykuł JUNIORZY MŁODSI Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM.

W zaległym spotkaniu I Ligi Juniorów Mł… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiBocheński Klub Sportowy. JUNIORZY MŁODSI Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM. W zaległym spotkaniu I Ligi Juniorów Młodszych, zespół Marcina Leśniaka pokonał na wyjeździe Ciężkowice 6-0. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, a koncert bramek rozpoczął Jan Mazur. Wkrótce swoje trafienia dodali Piotr Walewski, Jakub Kleszcz i Tomek Olchawa i niewiadomą były tylko rozmiary...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !