Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej informuje:
Już w najbliższą niedzielę 30 czerwca, zapraszamy na stadion sportowy w Lipnicy Dolnej. Wybierzcie się całymi rodzinami! Wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego organizujemy PIKNIK ODKRYWCÓW PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH. W programie m.in.: gry terenowe, warsztaty, konkursy i inne niespodzianki.
Więcej na: http://kulturalipnica.pl/2-aktualnosci/767-w-najblizsza-niedziele-piknik-odkrywcow-parkow-krajobrazowych

Źródło: GDK Lipnica Murowana / Facebook

Artykuł Już w najbliższą niedzielę 30 czerwca, zapraszamy na stadion sportowy w Lipnicy … pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiGminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej informuje: Już w najbliższą niedzielę 30 czerwca, zapraszamy na stadion sportowy w Lipnicy Dolnej. Wybierzcie się całymi rodzinami! Wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego organizujemy PIKNIK ODKRYWCÓW PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH. W programie m.in.: gry terenowe, warsztaty, konkursy i inne niespodzianki. Więcej na: http://kulturalipnica.pl/2-aktualnosci/767-w-najblizsza-niedziele-piknik-odkrywcow-parkow-krajobrazowych Źródło: GDK Lipnica...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !