Bocheński Klub Sportowy.
NA ZAKOŃCZENIE SEZONU TEST MECZ ZE SZRENIAWĄ

W środę na Parkowej, drużyna seniorów BKS zakończyła sezon, rozgrywając spotkanie sparingowe z mistrzem bocheńskiej „A” klasy, Szreniawą Nowy Wiśnicz.
Mecz toczył się w luźnej atmosferze, a z reporterskiego obowiązku dodamy, że zakończył się wynikiem 8-0 dla miejscowych. Nie jednak bramki były istotą spotkania, a zakończenie udanej rundy, w przyjacielskiej atmosferze.
Po spotkaniu odbyło się tradycyjne spotkanie przy grillu, gdzie podsumowano mijająca rundę i rozmawiano o nadchodzącym sezonie.

BKS Bochnia – Szreniawa Nowy Wiśnicz 8-0
Świętek, Dobranowski -2, Błąkała, Tabor, Musiał, Grzyb Szot

Szydłowski, Błąkała – Szot, Grzyb, Rachwalski, Chlebek, Juszczak, Lewicki, Dobranowski, Świętek, Budzyn, Tabor, Burek, Musiał, Palej

Źródło: BKS/Facebook

Artykuł NA ZAKOŃCZENIE SEZONU TEST MECZ ZE SZRENIAWĄ

W środę na Parkowej, drużyna senio… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiBocheński Klub Sportowy. NA ZAKOŃCZENIE SEZONU TEST MECZ ZE SZRENIAWĄ W środę na Parkowej, drużyna seniorów BKS zakończyła sezon, rozgrywając spotkanie sparingowe z mistrzem bocheńskiej „A” klasy, Szreniawą Nowy Wiśnicz. Mecz toczył się w luźnej atmosferze, a z reporterskiego obowiązku dodamy, że zakończył się wynikiem 8-0 dla miejscowych. Nie jednak bramki były...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !