Tegoroczny Piknik Rodzinny upłynął pod hasłem Rodzina na medal. Dnia 14 czerwca społeczność szkolna, mieszkańcy wsi oraz przedstawiciele władz lokalnych zgromadzili się na boisku sportowym w Chronowie, by spędzić czas z rodzinami.
Po uroczystym powitaniu zgromadzonych dyrektor szkoły Pani Ewa Zygmunt zaprosiła do obejrzenia dorobku artystycznego uczniów PSP w Chronowie. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie oddziału przedszkolnego wykonując uroczą inscenizację pt. O żabkach i żuczkach oraz recytowali wiersze dla mamy. Przedszkolaków przygotowała Pani Katarzyna Dziedzic. Następnie uczniowie klas I-III pod kierunkiem Pani Sylwii Niedzielskiej, Pani Katarzyny Dudek oraz Pani Magdaleny Kukli zaśpiewali tryskające energią i humorem piosenki: Maryla gotuj pierogi i Wesoła rodzinka. Uczniowie klasy IV pod kierunkiem Pani Pauliny Muchy przedstawili inscenizację Legendy o warszawskim Bazyliszku, która przeniosła widzów w malowniczy świat średniowiecznej Warszawy.
W trakcie pikniku rozstrzygnięty został konkurs plastyczno- recytatorski pod hasłem Rodzina na medal, w którym uczniowie zaprezentowali swoje zdolności plastyczne i recytatorskie oraz wykazali się inwencją twórczą. Prace można było podziwiać w specjalnie przygotowanej galerii. Nad plastycznymi zmaganiami czuwała Pani Dorota Mastalerz.
Pani Edyta Ziółkowska przygotowała szereg konkurencji sportowych, w których zmagały się całe rodziny, w duchu sportowej rywalizacji .
Atrakcją dla wszystkich dzieci był dmuchany plac zabaw, w którym największą popularnością cieszyły się zjeżdżalnie. Plac zabaw zasponsorowali Państwo Justyna i Łukasz Serwatka.
Nad stroną gastronomiczną czuwały Panie z obsługi, które piekły kiełbaski oraz częstowały owocami i innymi smakołykami zgromadzonych gości.
Piknik został zorganizowany w ramach zadania publicznego Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej Starostwa Powiatowego w Bochni przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Chronów „Szkoła sercem wsi” , kadrę pedagogiczną PSP w Chronowie oraz Radę Rodziców.

Skarbnik stowarzyszenia
Ewa Zygmunt

 

My Gallery (1/13)
My Gallery (2/13)
My Gallery (3/13)
My Gallery (4/13)
My Gallery (5/13)
My Gallery (6/13)
My Gallery (7/13)
My Gallery (8/13)
My Gallery (9/13)
My Gallery (10/13)
My Gallery (11/13)
My Gallery (12/13)
My Gallery (13/13)

Inf. pras. UM NW

قالب وردپرس

Artykuł Piknik Rodzinny w PSP w Chronowie pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/dsc01555.jpghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/dsc01555-150x100.jpgppPowiat BocheńskiTegoroczny Piknik Rodzinny upłynął pod hasłem Rodzina na medal. Dnia 14 czerwca społeczność szkolna, mieszkańcy wsi oraz przedstawiciele władz lokalnych zgromadzili się na boisku sportowym w Chronowie, by spędzić czas z rodzinami. Po uroczystym powitaniu zgromadzonych dyrektor szkoły Pani Ewa Zygmunt zaprosiła do obejrzenia dorobku artystycznego uczniów PSP w...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !