Powiat Bocheński informuje:
#powiatwbudowie #inwestycje #rozwój
🚧🚧🚧🚧🚧
Kolejna umowa na inwestycję drogową podpisana!
Prawie 3,8 miliona złotych wyniesie przebudowa drogi w Drwini. Przy udziale starosty Adam Korta i wicestarosty Ryszard Drożdżak, Dyrektor PZD Tadeusz Białka podpisał umowę z właścicielem firmy Prodim Oskarem Niezabitowskim, wykonawcą inwestycji.

W ramach rozbudowy drogi powiatowej na odcinku położonym w Drwini powstaną nowe chodniki , przebudują drogę, utwardzą pobocza. Przebudowie ulegną również 3 skrzyżowania drogi powiatowej z drogami gminnymi jak również przebudują sieć elektroenergetyczną i telekomunikacyjną.

W poniedziałek przekażemy plac budowy i firma przystąpi do prac. Realizacja inwestycji będzie kontynuacją rozpoczętej w 2013 roku modernizacji tej drogi. Stan nawierzchni był w złym stanie, dlatego przebudowa będzie kompleksowa, zerwana zostanie podbudowa i stara nawierzchnia i powstanie nowy bezpieczny odcinek drogi – wyjaśnia starosta Adam Korta.

Inwestycja jest możliwa dzięki pozyskanemu przez Powiat Bocheński dofinansowaniu z funduszu dróg samorządowych w wysokości 1,8 miliona złotych. Inwestycja będzie zrealizowana do końca listopada.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł #powiatwbudowie #inwestycje #rozwój

Kolejna umowa na inwestycję drogową podp… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f6a7-1.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f6a7-1.pngppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje:#powiatwbudowie #inwestycje #rozwój Kolejna umowa na inwestycję drogową podpisana! Prawie 3,8 miliona złotych wyniesie przebudowa drogi w Drwini. Przy udziale starosty Adam Korta i wicestarosty Ryszard Drożdżak, Dyrektor PZD Tadeusz Białka podpisał umowę z właścicielem firmy Prodim Oskarem Niezabitowskim, wykonawcą inwestycji. W ramach rozbudowy drogi powiatowej na...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !