Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Wiśniczu.
Serdeczne gratulacje składamy naszej Strażackiej Orkiestrze Dętej, która w czwartym roku swej działalności w 42. Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych w Nowym Sączu zdobyła wyróżnienie I stopnia, dziękując wszystkim muzykom za wkład pracy w przygotowanie repertuaru. Długie godziny ćwiczeń, dokuczliwość komarów na placu ćwiczebnym, a rezultat wspaniały. Podziękowania składamy kapelmistrzowi Krzysztofowi Wołowcowi za poświęcony czas, zaangażowanie i moc pozytywnej energii przekazanej zespołowi 🙂

Źródło: OSP Stary Wiśnicz/Facebook

Artykuł Serdeczne gratulacje składamy naszej Strażackiej Orkiestrze Dętej, która w czwar… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f642-2.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f642-2.pngppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Starym Wiśniczu. Serdeczne gratulacje składamy naszej Strażackiej Orkiestrze Dętej, która w czwartym roku swej działalności w 42. Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych w Nowym Sączu zdobyła wyróżnienie I stopnia, dziękując wszystkim muzykom za wkład pracy w przygotowanie repertuaru. Długie godziny ćwiczeń, dokuczliwość komarów na placu ćwiczebnym, a...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !