Powiat Bocheński informuje:
Wszyscy cieszymy się, że jest ciepło 🌞Jednak tak duża ilość słońca i tak wysokie temperatury są po mimo wszystko dosyć nieznośne, a także niebezpieczne. ⚡

RCB ostrzega,iż w najbliższych dniach utrzymywała się będzie bardzo wysoka temperatura, a ochłodzenie pod koniec tygodnia będzie krótkotrwałe, ponieważ w weekend temperatury znowu przekroczą 30 stopni.

Dlatego :
• Pamiętajcie o piciu wody. Ważne, aby w szczególnie ciepłe dni, dostarczać organizmowi jeszcze więcej płynów niż zazwyczaj,
• Ważne jest odpowiednie ubranie, świetnie sprawdzą się lekkie i przewiewne spodnie, sukienki czy koszule,
• Ograniczajcie przebywanie na pełnym słońcu, szukaj cienia,
• Pamiętajcie także o nakryciu głowy.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Wszyscy cieszymy się, że jest ciepło Jednak tak duża ilość słońca i tak wysokie … pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f31e.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/1f31e.pngppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Wszyscy cieszymy się, że jest ciepło Jednak tak duża ilość słońca i tak wysokie temperatury są po mimo wszystko dosyć nieznośne, a także niebezpieczne. RCB ostrzega,iż w najbliższych dniach utrzymywała się będzie bardzo wysoka temperatura, a ochłodzenie pod koniec tygodnia będzie krótkotrwałe, ponieważ w weekend temperatury...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !