Zespół Parków Krajobrazowych serdecznie zaprasza wszystkich miłośników przyrody na „Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych”. Piknik odbędzie się dnia 30 czerwca 2019 r. w Lipnicy Murowanej, na boisku piłkarskim. Rozpoczęcie Pikniku o godzinie 13:00. Tego dnia będzie można poznać nie tylko atrakcje turystyczne, przyrodnicze i kulturowe jakie oferują Parki Krajobrazowe, ale także wziąć udział w grach terenowych, konkursach, warsztatach edukacyjnych, otrzymać nasiona tradycyjnie uprawianych kwiatów, poznać lokalną kulturę, miejscowe produkty a także wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem na wieżę widokową na Szpilówce. Dla wszystkich uczestników pikniku przewidziany jest ciepły posiłek.
Więcej informacji na https://zpkwm.pl/, https://www.facebook.com/zpkwm/.

 

Inf. pras. UM NW

قالب وردپرس

Artykuł Zaproszenie na Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/Bez-nazwy-1024x170.jpghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/06/Bez-nazwy-150x150.jpgppPowiat BocheńskiZespół Parków Krajobrazowych serdecznie zaprasza wszystkich miłośników przyrody na „Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych”. Piknik odbędzie się dnia 30 czerwca 2019 r. w Lipnicy Murowanej, na boisku piłkarskim. Rozpoczęcie Pikniku o godzinie 13:00. Tego dnia będzie można poznać nie tylko atrakcje turystyczne, przyrodnicze i kulturowe jakie oferują Parki Krajobrazowe,...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !