Powiat Bocheński informuje:
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zaprasza wszystkich miłośników przyrody na „Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych”.
Piknik odbędzie się dnia 30 czerwca 2019 r. w Lipnicy Murowanej, na boisku piłkarskim. Rozpoczęcie Pikniku o godzinie 13:00. Tego dnia będzie można poznać nie tylko atrakcje turystyczne, przyrodnicze i kulturowe jakie oferują Parki Krajobrazowe, ale także wziąć udział w grach terenowych, konkursach, warsztatach edukacyjnych, otrzymać nasiona tradycyjnie uprawianych kwiatów, poznać lokalną kulturę, miejscowe produkty a także wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem na wieżę widokową na Szpilówce.
Więcej informacji na www.zpkwm.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zaprasza wszystkich miłoś… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zaprasza wszystkich miłośników przyrody na „Piknik Odkrywców Parków Krajobrazowych”. Piknik odbędzie się dnia 30 czerwca 2019 r. w Lipnicy Murowanej, na boisku piłkarskim. Rozpoczęcie Pikniku o godzinie 13:00. Tego dnia będzie można poznać nie tylko atrakcje turystyczne, przyrodnicze i kulturowe jakie oferują...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !