Ochotnicza Straż Pożarna w Łapanowie.
!!!ALARM!!!WYPADEK DROGOWY!!!
W miejscowości Łapanów doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych skutkiem czego jedna osoba została poszkodowana. Z naszej jednostki udały się dwa zastępy. Na miejscu zdarzenia działania nasze polegały na:
– zabezpieczeniu miejsca zdarzenia
– odłączeniem akumulatorów
– udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy
W pierwszej fazie działań zajęliśmy się osobą poszkodowaną która miała złamaną kończyne górna i została jej założona szyna kramera oraz wprowadzono tlenoterapie bierną. Poszkodowana została przekazana przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Droga wojewódzka 966 była zablokowana przez 2 godziny.
SiS🚒🚒🚒:
– GBARt, GLM OSP KSRG ŁAPANÓW
– GBA OSP WOLICA
– GBARt JRG BOCHNIA
– PATROL POLICJI ×2
– ZRM

Źródło: OSP w Łapanowie/Facebook

Artykuł !!!ALARM!!!WYPADEK DROGOWY!!!
W miejscowości Łapanów doszło do czołowego zderzen…
pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/07/1f692-3.pnghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/07/1f692-3.pngppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Łapanowie. !!!ALARM!!!WYPADEK DROGOWY!!! W miejscowości Łapanów doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych skutkiem czego jedna osoba została poszkodowana. Z naszej jednostki udały się dwa zastępy. Na miejscu zdarzenia działania nasze polegały na: – zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – odłączeniem akumulatorów – udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy W pierwszej fazie działań zajęliśmy się...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !