Gmina Rzezawa.
I Turniej Sołecki w Gminie Rzezawa

W niedzielę, 23 czerwca br. na boisku sportowym w Jodłówce odbył się I Turniej Sołecki w piłce nożnej. Uczestniczyło w nim 5 drużyn z sołectw Gminy Rzezawa, składających się z młodych zawodników w wieku 10-11 lat. Swoje reprezentacje wystawiły miejscowości:
 Dąbrówka
 Łazy,
 Krzeczów,
 Okulice, Dębina i Buczków jako jedna drużyna
 oraz gospodarz turnieju – Jodłówka.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Łazów, na drugim miejscu uplasował się zespół z Jodłówki, a trzecie miejsce przypadło piłkarzom z Krzeczowa .

Cały turniej przebiegał w miłej atmosferze i pod okiem Wójta Gminy Rzezawa – Mariusza Paleja oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu – Renaty Prokop. Oprócz pucharów dla drużyn zwycięskich, każdy młody sportowiec otrzymał pamiątkowy medal.

I Turniej Sołecki został zorganizowany przez sekcję piłki nożnej KR Jodłówka, działającą przy Stowarzyszeniu Klub Rodziny Jodłówka, a także przy współpracy Sołtysa wsi – Kamila Wojtonia i Radnych wsi – Barbary Kwiecińskiej oraz Barbary Daniec – Kapałka.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom za pomoc oraz zaangażowanie w realizację tej sportowej imprezy i wyrażają nadzieję na to, że Turniej Sołecki wejdzie na stałe do kalendarza wydarzeń wsi Jodłówka, a w przyszłym roku wszystkie sołectwa Gminy Rzezawa będą w nim uczestniczyć.

Artykuł I Turniej Sołecki w Gminie Rzezawa

W niedzielę, 23 czerwca br. na boisku sport… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiGmina Rzezawa. I Turniej Sołecki w Gminie Rzezawa W niedzielę, 23 czerwca br. na boisku sportowym w Jodłówce odbył się I Turniej Sołecki w piłce nożnej. Uczestniczyło w nim 5 drużyn z sołectw Gminy Rzezawa, składających się z młodych zawodników w wieku 10-11 lat. Swoje reprezentacje wystawiły miejscowości:  Dąbrówka  Łazy, ...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !