Zapraszamy na spektakl “Mężczyzna idealny”, w którym wystąpią Artur Dziurman, Małgorzata Lewińska, Tadeusz Ross i Michał Milowicz.  Spektakl odbędzie się 28 września 2019 r. o godz. 18:00 w sali balowej Zamku w Wiśniczu. Bilety w cenie 60 zł (50 zł zbiorowy powyżej 10 osób) do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Wiśniczu (Rynek 6 nr tel. 14 612 87 04).

A o czym opowiada spektakl “Mężczyzna idealny?”

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą “wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej “wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem [“rozbierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają]. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

Zapraszamy na terapię śmiechem!:)
Małgorzata Domagalska, Syndykat Artystyczny

My Gallery (1/3)
My Gallery (2/3)
My Gallery (3/3)

Inf. pras. UM NW

قالب وردپرس

Artykuł Spektakl komediowy “Mężczyzna idealny” pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/07/mid-723x1024.jpghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/07/mid-150x150.jpgppPowiat BocheńskiZapraszamy na spektakl “Mężczyzna idealny”, w którym wystąpią Artur Dziurman, Małgorzata Lewińska, Tadeusz Ross i Michał Milowicz.  Spektakl odbędzie się 28 września 2019 r. o godz. 18:00 w sali balowej Zamku w Wiśniczu. Bilety w cenie 60 zł (50 zł zbiorowy powyżej 10 osób) do nabycia w Miejskim...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !