Parafialny oddział Akcji Katolickiej zaprasza do wspólnego zwiedzania wyjątkowych miejsc na Podkarpaciu: Krasiczyna, Kalwarii Pacławskiej, Przemyśla, Komańczy i Dukli. Wycieczko-pielgrzymka z codzienną Mszą świętą i bogatym programem turystycznym odbędzie się od 30 sierpnia do 1 września br. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej.

Koszt tej wyprawy to 470 zł od osoby. Cena obejmuje świadczenia: opiekę pilota-przewodnika, transport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi w obiekcie hotelarskim (pokoje 2-4 osobowe, 2 śniadania, 2 obiadokolacje) oraz ognisko
z pieczeniem kiełbasek. Cena nie zawiera kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 28 zł/osobę) oraz dopłaty
do pokoju 1-osobowego (180 zł). Organizatorzy zaznaczają, że pilot lub przewodnik może zmienić kolejność realizacji
programu w zależności od pogody, kondycji uczestników oraz innych nieprzewidzianych czynników. (KazKo)

Prośby i podziękowania

Dodaj intencję                  Wyświetl wszystkie

Źródło: www.pawelbochnia.pl

قالب وردپرس

Artykuł Zobacz niezwykłe Podkarpacie pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

http://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/07/niezwykle-podkarpacie_wycieczka_plakat.jpghttp://www.polskiportal.info/wp-content/uploads/2019/07/niezwykle-podkarpacie_wycieczka_plakat-150x150.jpgppPowiat BocheńskiParafialny oddział Akcji Katolickiej zaprasza do wspólnego zwiedzania wyjątkowych miejsc na Podkarpaciu: Krasiczyna, Kalwarii Pacławskiej, Przemyśla, Komańczy i Dukli. Wycieczko-pielgrzymka z codzienną Mszą świętą i bogatym programem turystycznym odbędzie się od 30 sierpnia do 1 września br. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej. Koszt tej wyprawy to 470 zł od...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !