Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz informuje:
Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników (Małopolska) organizuje kolonie dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat, których przynajmniej jeden rodzic jest ubezpieczony w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W obecnej chwili poszukuje ok. 50 osób na lipcowy termin w miejscowości Stegna. Cena dla rodzica wynosi 480 zł (resztę stanowi współfinansowanie KRUS). Więcej informacji udziela Rafał Bochenek- Przewodniczący Zarządu Związku, tel. 510-340-823, e-mail: rafał.bochenek89@gmail.com

Artykuł Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników (Małopolska) organizuje kolon… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiMiasto i Gmina Nowy Wiśnicz informuje: Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników (Małopolska) organizuje kolonie dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat, których przynajmniej jeden rodzic jest ubezpieczony w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W obecnej chwili poszukuje ok. 50 osób na lipcowy termin w...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !