Bocheński Klub Sportowy.
ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK PRZYGOTOWAŃ.

Zakończeniem pierwszego tygodnia przygotowań do sezonu 2019/2020 BKSu, był sparing z Tarnovią Tarnów, który rozegrano na stadionie w Radłowie.

Zespół Janusza Piątka jest obecnie w trakcie przebudowy, stąd w składzie znalazło się miejsce dla kilku testowanych zawodników oraz juniorów. Strzelanie w 15 minucie rozpoczął Daniel Bukowiec, który pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Tarnovii. W 27 minucie wyrównującego gola dla zespołu z Tarnowa zdobył zawodnik testowany. Lecz 6 minut później było 2:1 – po fantastycznym uderzeniu z 30 metra Dominika Juszczaka, piłka wpadła do siatki. Chiwlę później Tarnovia doprowadziła do wyrównania. Emocjonującą pierwszą połowę zakończył trafieniem Bocheński. Tuż przed gwizdkiem sędziego, zawodnik testowany dostał piłkę na skrzydle, minął kilku rywali i wpakował futbolówkę do siatki. To była ostatnia bramka w tym meczu, bo w drugiej połowie nie zobaczyliśmy już goli i ten sparing zakończył się wynikiem 3:2.
BKS: Testowany I (Damian Szydłowski) – Dawid Grzyb, Bartłomiej Chlebek (Aleksander Żarski), Paweł Szot (Marcin Palej), Testowany II (Jakub Pasiut), Daniel Bukowiec, Dominik Juszczak (Dawid Burek), Testowany III, Ernest Świętek, Testowany IV (Kacper Musiał), Mirosław Tabor

Źródło: BKS/Facebook

Artykuł ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK PRZYGOTOWAŃ.

Zakończeniem pierwszego tygodnia przygotowa… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiBocheński Klub Sportowy. ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK PRZYGOTOWAŃ. Zakończeniem pierwszego tygodnia przygotowań do sezonu 2019/2020 BKSu, był sparing z Tarnovią Tarnów, który rozegrano na stadionie w Radłowie. Zespół Janusza Piątka jest obecnie w trakcie przebudowy, stąd w składzie znalazło się miejsce dla kilku testowanych zawodników oraz juniorów. Strzelanie w 15 minucie rozpoczął Daniel...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !