Gmina Rzezawa.
KOMUNIKAT !

Wójt Gminy Rzezawa oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie, informuje mieszkańców, przewoźników i użytkowników drogi powiatowej nr 2089K Ostrów Królewski – Rzezawa, że odcinek ulicy Wiśniowej (wzdłuż boiska sportowego GOSIR) od skrzyżowania ulic Pacynkowa – Ostrowska – Przemysłowa – Wiśniowa do skrzyżowania ulic Gaj – Wiśniowa w okresie od dnia 29.08.2019 roku od godz. 22:00 do dnia 02.09.2019 r. do godz. 22:00 będzie zamknięty.

Objazd odbywać się będzie ulicami: Gaj, Osiedlowa, Pacynkowa.

Za utrudnienia przepraszamy.

Artykuł KOMUNIKAT !

Wójt Gminy Rzezawa oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sport… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiGmina Rzezawa. KOMUNIKAT ! Wójt Gminy Rzezawa oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie, informuje mieszkańców, przewoźników i użytkowników drogi powiatowej nr 2089K Ostrów Królewski – Rzezawa, że odcinek ulicy Wiśniowej (wzdłuż boiska sportowego GOSIR) od skrzyżowania ulic Pacynkowa – Ostrowska – Przemysłowa – Wiśniowa do skrzyżowania ulic Gaj...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !