Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Wiśniczu.
W dniu 10 sierpnia 2019r. o godzinie 21:57 zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia na skrzyżowaniu w Starym Wiśniczu. Kierujący motocyklem uderzył w łyżkę ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia ranne zostały 2 osoby. Jedna z osób poszkodowanych została zabrana przez LPR do szpitala w Krakowie, natomiast druga zabrana przez ZRM do szpitala w Bochni. Na miejscu zdarzenia działali: GBA Man, SLRt Fiat Ducato OSP Nowy Wiśnicz, GLM Wiśnicz Mały, GLBA Stary Wiśnicz, 2 x GBARt KP PSP w Bochni, 2 zespoły ZRM, LPR oraz 2 x Policja .

Źródło: OSP Nowy Wiśnicz/Facebook

Artykuł W dniu 10 sierpnia 2019r. o godzinie 21:57 zostaliśmy zadysponowani do miejscowe… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Nowym Wiśniczu. W dniu 10 sierpnia 2019r. o godzinie 21:57 zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia na skrzyżowaniu w Starym Wiśniczu. Kierujący motocyklem uderzył w łyżkę ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia ranne zostały 2 osoby. Jedna z osób poszkodowanych została zabrana przez LPR do szpitala w...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !