Gmina Rzezawa.
W Okulicach powstał nowoczesny plac zabaw

W Gminie Rzezawa powstał kolejny już w ostatnich latach nowoczesny plac zabaw, tym razem w Okulicach przy szkole podstawowej. Doposażone w dodatkowe urządzenia zostały również place zabaw w Rzezawie oraz w Krzeczowie.

W Okulicach miejsce do zabawy dla dzieci zostało wyposażone w profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt. Zainstalowano tam m.in. zjeżdżalnię, karuzelę, huśtawki oraz bujak w kształcie słonia. Zostały tam również zamontowane ławki z oparciem oraz nasadzone krzewy. Cała powierzchnia placu zabaw została wykonana z nawierzchni bezpiecznej, która w razie potrzeby zamortyzuje upadek dziecka.

Na placu zabaw w Rzezawie znajdującym się w sąsiedztwie szkoły podstawowej powstała natomiast altana rekreacyjna. Będzie ona chronić dzieci, jak i ich opiekunów przed deszczem, a w upalne dni będzie doskonałym schronieniem przed słońcem. Doposażony o dodatkowy element został także, i tak już bardzo bogato wyposażony, plac zabaw w Krzeczowie. Zamontowano tam stół betonowy do gry w tenisa stołowego.

W ostatnich latach na terenie gminy Rzezawa powstało już kilka nowych placów zabaw, a te już wcześniej istniejące zostały kompleksowo zmodernizowane. – Miejsca takie umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu całym rodzinom, co sprzyja budowaniu pozytywnych postaw społecznych – zauważa Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej.

Budowa placu zabaw w Okulicach oraz wyposażenie placu zabaw w Rzezawie oraz w Krzeczowie o dodatkowe elementy kosztowało prawie 109 tys. zł. Gmina Rzezawa na ten cel pozyskała 56 tys. zł dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Artykuł W Okulicach powstał nowoczesny plac zabaw

W Gminie Rzezawa powstał kolejny już… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiGmina Rzezawa. W Okulicach powstał nowoczesny plac zabaw W Gminie Rzezawa powstał kolejny już w ostatnich latach nowoczesny plac zabaw, tym razem w Okulicach przy szkole podstawowej. Doposażone w dodatkowe urządzenia zostały również place zabaw w Rzezawie oraz w Krzeczowie. W Okulicach miejsce do zabawy dla dzieci zostało wyposażone w profesjonalny, najwyższej...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !