Powiat Bocheński informuje:
Ponad 4,2 miliona złotych dofinansowania na modernizację dróg powiatowych
Prezes Rady Ministrów, zatwierdził listę zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Na liście tej znajduje się również dofinansowanie dla dwóch projektów Powiatu Bocheńskiego.

Dzięki tym środkom zostaną zrealizowane zadania na terenie Gminy Bochnia oraz Gmin Żegocina, Trzcina i Łapanów na łączną kwotę ponad 7 milionów złotych z czego 4,2 miliona to dofinansowanie.

Pierwsze zadanie to rozbudowa drogi powiatowej w miejscowościach Łąkta Górna, Łąkta Dolna i Kierlikówka oraz w Łapanowie.
Drugie natomiast to rozbudowa drogi powiatowej w miejscowości Nieszkowice Małe i Stradomka. Dofinansowanie wyniesie 60% kosztów kwalifikowanych.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni / Facebook

Artykuł Ponad 4,2 miliona złotych dofinansowania na modernizację dróg powiatowych
Prez…
pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiPowiat Bocheński informuje: Ponad 4,2 miliona złotych dofinansowania na modernizację dróg powiatowych Prezes Rady Ministrów, zatwierdził listę zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Na liście tej znajduje się również dofinansowanie dla dwóch projektów Powiatu Bocheńskiego. Dzięki tym środkom zostaną zrealizowane zadania na terenie Gminy Bochnia oraz Gmin Żegocina, Trzcina...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !