Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Wiśniczu.
W sobotę 31 sierpnia 2019 r. O godz 20.07 zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia w Starym Wiśniczu które dotyczyło pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w otwarciu domu jednorodzinnego. Po otwarciu znaleziono ciało mężczyzny mieszkańca. Według ustaleń z mężczyzną nie było kontaktu od paru dni. Wewnątrz mieszkania wraz z ciałem mężczyzny znajdowały się dwa psy. Siły i środki : OSP Nowy Wiśnicz, OSP Stary Wiśnicz, JRG Bochnia, Pogotowie Ratunkowe, Policja.

Źródło: OSP Nowy Wiśnicz/Facebook

Artykuł W sobotę 31 sierpnia 2019 r. O godz 20.07 zostaliśmy zadysponowani do miejscoweg… pochodzi z serwisu Bochnia – Polskie Portale Informacyjne.

ppPowiat BocheńskiOchotnicza Straż Pożarna w Nowym Wiśniczu. W sobotę 31 sierpnia 2019 r. O godz 20.07 zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia w Starym Wiśniczu które dotyczyło pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w otwarciu domu jednorodzinnego. Po otwarciu znaleziono ciało mężczyzny mieszkańca. Według ustaleń z mężczyzną nie było kontaktu od paru dni. Wewnątrz...Bieżące informacje z całego kraju w jednym miejscu !